Про скликання тридцять першої позачергової сесії сільської ради

Дата: 08.08.2023 12:28

Фото без описуВідповідно до розпорядження сільського голови від 04 серпня 2023 року № 202-од "Про скликання тридцять першої сесії сільської ради"  11 серпня 2023 року о 14.00 відбудеться пленарне засідання  тридцять першої сесії сільської ради з наступним порядком денним:

1.Про внесення змін до Положення про Службу у справах дітей та соціального захисту Дубівської сільської ради.

Інформує: начальник  служби у справах дітей та соціального захисту Шимчук О.В.

2. Про створення відділу соціального захисту населення Дубівської сільської ради.

3. Про створення сектору містобудування,  архітектури та комунального майна Дубівської сільської ради.

4. Про внесення змін до Програми матеріально-технічного забезпечення військових частин (установ) та підрозділів правоохоронних органів, проведення заходів територіальної оборони та організації підготовки добровольчих формувань до виконання завдань територіальної оборони, мобілізації та мобілізаційної підготовки, заходів приписки і призову юнаків на військову службу у Дубівській територіальній громаді на 2022–2024 роки.

Інформує: Сарапін В.І.,заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

5.Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Дубівської сільської  територіальної громади на 2023-2025 роки.

Інформує: начальник  служби у справах дітей та соціального захисту Шимчук О.В.

6.Про звіт виконання бюджету сільської територіальної громади  за  І півріччя 2023 року.

Інформує: Бабарига Н.П., начальник фінансового відділу

7. Про внесення змін до рішення сільської ради від 22 грудня 2022 року №26/8 «Про бюджет Дубівської сільської територіальної громади на 2023 рік».

Інформує: Бабарига Н.П., начальник фінансового відділу

8.Про затвердження розпоряджень сільського голови виданих у міжсесійний період.

Інформує: Дзеблюк Л.О., начальник відділу бухгалтерського обліку та господарського забезпечення, головний бухгалтер.

9.Про  делегування повноважень замовника з  приєднання до електричних мереж   електроустановок 140 житлових  будинків з господарськими будівлями та спорудами в с.Дубове Ковельського району Волинської області.

Інформує: Троцюк Р.В., сільський голова

10. Про продаж права оренди земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва КН 0722181400:04:001:0393.

11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

13. Про затвердження технічної документації із землеустрою

щодо встановлення (відновлення) меж земельної

ділянки в натурі (на місцевості).

14. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  згідно договору оренди.

15. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

16. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) КН 0725080501:01:003:0109.

17. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для  реконструкції приміщення «Сіносушілка» під гараж з побутовими приміщеннями та нове будівництво гаража та

складських приміщень в с.Бахів по вул.. Залізнична,1р Ковельського району Волинської області в оренду.

Інформує: Растригіна А.В., начальник відділу земельних ресурсів, будівництва та комунального майна.

18.Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з подальшим продажем права оренди на земельних торгах (аукціоні) в с. Облапи.

19.Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації споруди електрозв’язку ТОВ «Юкрейн Тауер Компані».

20.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності КН 0722181400:03:001:0048.

21.Про затвердження Положення про Відділ земельних відносин та охорони навколишнього середовища Дубівської сільської ради.

22.Про затвердження детального плану території для будівництва та обслуговування адміністративно-побутових та виробничо-складських будівель по вулиці Залізнична в с. Бахів Ковельського району, Волинської області.

23.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки КН 0722182400:04:001:0489.

24.Про продаж права оренди земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва КН 0722181400:04:001:0365.

25.Про продаж права оренди земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва КН 0722181400:04:001:0366.

26.Про продаж права оренди земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва КН 0722181400:04:001:0368.

27.Про продаж права оренди земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва КН 0722181400:04:001:0392.

28.Про продаж права оренди земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва КН 0722181400:04:001:0393.

29.Про продаж права оренди земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва КН 0722181400:04:001:0398.

30.Про продаж права оренди земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва КН 0722181400:04:001:0401.

31.Про продаж права оренди земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва КН 0722181400:04:001:0403.

Сільський голова                                                                                                                        Роман ТРОЦЮК