На війні загинув військовослужбовець - Олександр Берега

Дата: 08.08.2023 16:20

Фото без описуІ знову важкі новини, знову чорні хустини, море сліз, болю і жалю… така нині наша реальність, окутана війною.Днями, тижнями, місяцями рідні і гадки не мали, що з ним і де він, вони шукали його більше року, але до останнього вірили і надіялись, що живий… та, на жаль, звістка прийшла невтішна…Шановні жителі Дубівської громади, з глибоким сумом та болем повідомляємо, що наш земляк, житель села Бахів, наш Захисник, наш Герой - Берега Олександр Іванович, 10.06.1971 року народження, старший стрілець механізованого відділення механізованої роти механізованого батальйону загинув ще 5 червня 2022 року під час виконання бойового завдання щодо захисту незалежності України, внаслідок артилерійського обстрілу в районі населеного пункту Берестове Бахмутського району Донецької області.

Олександр Берега був похований на Дніпропетровщині, а нині повертається додому, аби віднайти свій вічній спокій на рідній землі.

То ж, у зв'язку із сумною подією, у Дубівській громаді з 09 серпня оголошується триденна жалоба.

Прощання відбудеться завтра, у середу, 09 серпня, таким чином:

-12:00 - чин похорону в Благовіщенському соборі (м.Ковель, вул. Соборна, 6);

по завершенню - хресна хода до центру міста;

-13:00 - громадянська панахида на Площі Героїв Майдану (біля міської ради);

-14.00 - просимо зустріти нашого Захисника живим коридором пошани за маршрутом - вздовж вулиці Володимира Кияна – вул. Шкільна до повороту на с. Бахів – село Бахів до будинку матері загиблого Героя, що на вул. Миру, 2 (колишня – вул. Першотравнева).

-Поховають Олександра Берегу на кладовищі села Бахів.

Висловлюємо щирі співчуття мамі, дружині, донькам, сестрі, усім рідним та близьким, усім хто знав, шанував і любив Олександра Берегу!

Вічна пам'ять і незгасима слава нашому Герою!