Команда Буцинського ліцею зайняла ІІІ загальнокомандне місце у чемпіонаті Волинської області з важкої атлетики

Дата: 15.08.2023 08:16

Фото без описуДля цих спортсменів вже стало доброю традицією приймати участь у змаганнях та обов’язково займати призові місця. Здогадались? Так, цей допис знову про юних спортсменів – важкоатлетів із Буциня. Ото ж, 12 серпня 2023 року, команда важкоатлетів Буцинського ліцею, на чолі з вчителем фізичної культури Володимиром Ліщуком, приймала участь та представлялаФото без опису Дубівську громаду на чемпіонаті Волинської області з важкої атлетики серед юнаків і дівчат 2005 р.н. і молодших за програмою обласної спартакіади «Волинь спортивна - 2023».

Вкотре маємо хороші спортивні результати обласних змагань і вкотре вітаймо юних спортсменів з Фото без описухорошими результатами змагань в особистих заліках:

І місце - Василина Павленко та Максим Дричик

ІІ місце - Ксенія Павленко, Валентин Сачковський, Володимир Степаник

ІІІ місце Максим Бесарабчук

Відрадно, що команда Буцинського ліцею у складі 6 учасників посіла 6 призових місць та ІІІ загальнокомандне місце. Щиро вітаємо юних важкоатлетів, вітаємо тренара та бажаємо їм подальших спортивних перемог під мирним українським небом! Дякуємо Володимиру Олексійовичу Ліщуку зі відмінну роботу