Перший дзвоник пролунав у закладах освіти Дубівської громади

Дата: 01.09.2023 10:11

Фото без опису1 вересня 2023 року і 555 день війни… на жаль, наші діти так рано подорослішали, війна для них стала реальністю, а не історичним явищем, шкільний дзвінок змінив сигнал повітряної тривоги.

Але Збройні Сили України роблять все, аби дати нашим дітям можливість жити і навчатися в Україні, виховуватися наФото без опису прикладах незламних сучасників - захисників і захисниць України. То ж сонячний першовересень зустрів на шкільних подвір’ях закладів освіти Дубівської громади 1306 учнів, з них вперше переступили шкільний поріг 108 юних жителів громади. Вітаємо учнів, вчителів та батьків з новим навчальним роком! Нехай для усіх Фото без описувін буде мирним, а осінь - переможною! Бажаємо усім сили та терпіння, майбутнім випускникам - аби війна не стала на заваді їх сміливих життєвих планів!

Любіть Україну і вірте в Перемогу!