Відбулась зустріч з тренером Олександром Мілехіним

Дата: 13.09.2023 14:27

Фото без описуСьогодні, в Дубівську сільську раду, на запрошення заступника сільського голови Віталія Сарапіна, завітав відомий далеко за межами нашого району,  області, та й України загалом, тренер з вільної боротьби Олександр Мілехін. Предмет розмови - залучення  дітей Дубівської громади до тренувань з  вільної  боротьби. Результат зустрічі, ви певно вже бачили  у стрічці новин Фейсбук – відновлення роботи секції з вільної боротьби на базі Дубівського ліцею.

Користуючись нагодою, Віталій Іванович подякував Олександру Мілехіну за посильну тренерську працю, професійну підготовку та особистий внесок у високі досягнення європейського та світового рівня спортсменок – дубівчанок Ірини Борисюк та Софії Поремчук, а також  вручив Олександру Мілехіну Почесну Грамоту Ковельської райдержадміністрації та Ковельської районної ради за значні особисті зусилля  у підготовку Софії Поремчук до чемпіонату Європи та чемпіонату Світу  з пляжної боротьби.