Про безкоштовну психологічну, інформаційну, консультативну та правову допомогу ВПО

Дата: 22.09.2023 14:25

Фото без описуСьогодні, в рамках налагодження співпраці, заступник сільського голови Віталій Сарапін мав робочу зустріч із Анастасією Кододовою, фахівчинею з моніторингу ситуації ВПО Благодійного фонду «Право на захист».   Мета  зустрічі - виявлення потреб та вирішення проблемних питань внутрішньо переміщених осіб, котрі проживають на території Дубівської громади.

Пані Анастасія  поінформувала, що  у команді Благодійного фонду «Право на захист» працюють найкращі фахівці, котрі здійснюють безкоштовну психологічну, інформаційну, консультативну та правову допомогу внутрішньо  переміщеним особам, людям, які постраждали від воєнних дій, а також біженцям та особам без громадянства. Щодо безкоштовної правової допомоги, то вона надається, вищевказаним категоріям населення, у таких аспектах: документування   пошкодженого та зруйнованого житла; сплати комунальних послуг у полишеному місті; отримання компенсації; складання запитів, позовів, судовий супровід; відновлення  втрачених  документів; консультації щодо  виїзду за кордон; аліменти  на соціальні  виплати та інша правова допомога без обмежень.

Як людина може звернутися по допомогу?

Ви можете отримати юридичну консультацію за номерами Лінії допомоги:

+38 (068) 507-50-90;

+38 (099) 507-50-90;

+38 (093) 507-50-90.

Також ви можете написати своє питання в Telegram-канал «Юридична допомога «Право на захист».

Запис на індивідуальну безоплатну консультацію юриста БФ «Право на захист» - заповніть форму https://forms.gle/V6nNGEL8ofWXRBjBA і юрист зв’яжеться з Вами!