Вітання з Всеукраїнським днем дошкілля

Дата: 24.09.2023 14:21

Фото без описуШановні працівники закладів дошкільної освіти Дубівської громади! Щиро вітаємо вас з професійним святом –Всеукраїнським днем дошкілля! Бути вихователем – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям, людяністю.

Але війна внесла корективи у і вашу діяльність, ви стали волонтерами – за вибором совісті, бо розумієте, що армія з міцним тилом непереможна. Ви долучаєтесь до усіх можливих благодійних акцій, програм та щиро мрієте, що невдовзі усі заклади дошкільної освіти громади запрацюють повноцінно, наповняться дитячим сміхом і повернеться мир на нашу рідну землю.

То ж щира подяка всім працівникам дошкільної освіти за щоденну самовіддачу працю, благородну любов і турботу, віддане служіння улюбленій справі, терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм. Зичимо усім міцного здоров’я, творчого вогнику, щедрості серця, здійснення мрій та задумів, мирного неба та омріяної Перемоги!

З повагою, колектив Дубівської сільської ради