На війні загинув Бежан Петро Вікторович

Дата: 26.09.2023 10:16

Шановні жителі Дубівської громади! Більше тижня соціальними мережами та у рідному селі Дубове, шириться Фото без описусумна та трагічна звістка про те, що наш земляк військовослужбовець - БЕЖАН Петро Вікторович рахується зниклим безвісти, згодом, що він загинув на війні. З гіркім болем і скорботою в душі повідомляємо, що сьогодні отримали офіційну інформацію і, на жаль, підтвердження того, що БЕЖАН Петро Вікторович, 1976 року народження, помічник гранатометника стрілецького відділення стрілецького взводу 2 стрілецької роти, загинув 09 вересня 2023 року під час виконання бойового завдання в Запорізької області.

Про деталі щодо поховання Героя повідомимо додатково.

Відсьогодні в Дубівській громаді оголошується триденна жалоба!

Висловлюємо щирі співчуття мамі нашого Героя, сестрі, дружині, доньці, усім рідним та близьким, усім хто знав, шанував і любив Петра Бежана. Плачемо і сумуємо разом з вами…

Вічна пам'ять і незгасима слава нашому Герою!