Про скликання тридцять третьої позачергової сесії сільської ради

Дата: 25.10.2023 15:35

Фото без описуВідповідно до розпорядження сільського голови від 25 жовтня 2023 року № 275-од  сликається тридцять третя позачергова сесія сільської ради, яка відбудеться 30 жовтня 2023 року о 14.00 в приміщення адмінбудинку.

Порядок денний:

1.Про  затвердження акта приймання-передачі окремого індивідуального визначеного майна з державної у комунальну власність.

Інформує: Дзеблюк Л.О., начальник відділу бухгалтерського обліку та господарського забезпечення, головний бухгалтер

2.Про безоплатну передачу та затвердження актів безоплатної передачі майна.

3. Про внесення змін до рішення сільської ради від 22 грудня 2022 року №26/8 «Про бюджет Дубівської сільської територіальної громади на 2023 рік».

Інформує: Бабарига Н.П., начальник фінансового відділу

4.Про звіт про виконання бюджету сільської територіальної громади за 9 місяців 2023 року.

Інформує: Бабарига Н.П., начальник фінансового відділу

5.Про затвердження детального плану території для будівництва та обслуговування адміністративно-побутових та виробничо-складських будівель по вулиці Залізнична в с. Бахів Ковельського району, Волинської області

Інформує: Растригіна А.В., начальник відділу земельних  відносин та охорони навколишнього середовища.

6.Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості з подальшим продажем права оренди на земельних торгах (аукціоні) в с. Бахів

7.Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості з подальшим продажем права оренди на земельних торгах (аукціоні) в с. Бахів

8.Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості з подальшим продажем права оренди на земельних торгах (аукціоні) в с. Бахів

Інформує: Растригіна А.В., начальник відділу  відносин та охорони навколишнього середовища.

9.Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в с. Бахів гр. Місюра О.В.

Інформує: Растригіна А.В., начальник відділу земельних відносин та охорони навколишнього середовища.

10.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Михальцовій В.П. та гр. Шипук М.В.

11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки в оренду ТзОВ «Бізне-Рейс» для розміщення та   експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в с. Бахів вул..Залізнична,1р Ковельського району Волинської області.

12.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання у власність гр. Божуку А.В.

13.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання у власність гр. Дричику А. В.

14.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання у власність гр. Мацюку П. О.

15.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

16.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання у власність гр. Рижко Ю.В.

17.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання у власність гр. Рижко Я.Ф.

18.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та виділення в натурі (на місцевості)

гр. Созонік А.М.

19.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та виділення в натурі (на місцевості) гр. Чуль О.В.

20.Про затвердження акту погодження меж земельної ділянки із суміжними землекористувачами гр. Бабаризі П.І.

21.Про внесення змін до Програми соціального захисту населення

Дубівської сільської  територіальної громади на 2023-2025 роки затвердженої  рішенням  ради від 26.05.2023 року № 29/6.

Інформує: Рябко З.М., начальник відділу  соціального захисту

Сільський голова                                                                                                                                                            Роман ТРОЦЮК