Дубівська громада

Волинська область, Ковельський район

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі 38630000-0 Астрономічні та оптичні прилади (Тепловізор для енергоаудиту)

Дата: 12.10.2023 15:38
Кількість переглядів: 81

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

 

1

Назва предмета закупівлі

ДК 021:2015 38630000-0 Астрономічні та оптичні прилади (Тепловізор для енергоаудиту)

 

 

2

Вид процедури

Відкриті торги (з особливостями)

3

Ідентифікатор закупівлі

UA-2023-10-12-006567-a

4

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Інформація про технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі наведена в Додатку 1

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника та з урахуванням вимог законодавства

5

Обґрунтування розміру бюджетного призначення

Розмір бюджетного призначення, визначений відповідно до розрахунку до проєкту кошторису на 2023 рік.

6

Очікувана вартість предмета закупівлі

 60 000,00  грн з ПДВ

7

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі

Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України затверджена примірна методика визначення очікуваної вартості предмета закупівлі від 18.02.2020 №275, якою передбачені методи визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, а саме: 1) здійснення пошуку, збору та аналіз загальнодоступної інформації про ціну товару (тобто інформація про ціни, що містяться в мережі інтернет у відкритому доступі, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, в електронній системі закупівель «Прозоро», тощо; 2) отримання комерційних (цінових ) пропозицій від виробників, офіційних представників (дилерів), постачальників; 3) у разі обмеження конкуренції на ринку певних товарів та враховуючи їх специфіку при розрахунку використовуються ціни попередніх закупівель аналогічного товару та/або минулих періодів (з урахуванням індексу інфляції, зміни курсів іноземних валют). Відповідно до вказаної методики, при визначені очікуваної вартості предмету закупівлі товарів, робіт та послуг використовується один із методів формування очікуваної вартості предмету закупівлі та проведення моніторингу цін для подальшого укладення договорів. Визначення очікуваної вартості даного предмета закупівлі здійснювалося із застосуванням одного з методів вищевказаного порядку, а саме проведений моніторинг цін, шляхом здійснення пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціну товару (тобто інформація про ціни, що містяться в мережі інтернет у відкритому доступі, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах,а саме:

https://rozetka.com.ua/ua/258538086/p258538086/

https://thermolab.net.ua/ua/p1457520124-teplovizor-dlya-energoauditu.html

https://prom.ua/ua/p1484532183-professionalnyj-teplovizor-dlya.html?utm_source=google_pmax&utm_medium=cpc&utm_content=pmax&utm_campaign=Pmax_cpa_50_b2b&gclid=EAIaIQobChMIirndhvCdggMVJVCRBR2SzAvQEAQYByABEgKk5PD_BwE

https://simvolt.ua/ru/teplovizor-dlya-energoauditu-384x288-z-wifi-walcom-ht-h8/?gclid=EAIaIQobChMI8OLZgvGdggMVVVWRBR1VDAvcEAQYASABEgL9SvD_BwE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 1

Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі та технічна специфікація до предмета закупівлі

ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ

Код ДК 021:2015: 38630000-0 Астрономічні та оптичні прилади (Тепловізор для енергоаудиту)

Характеристика Товару

Технічні характеристики тепловізора для енергоаудиту

Інфрачервона матриця розміром 398×270 пікселів забезпечує надзвичайну якість зображення. Широкий діапазон вимірювання температури (від -20 до 600 °С) та висока теплова чутливість (0,06 °С). Наявність ручного регулювання фокусу перетворює прилад в інструмент для професіоналів – можна максимально деталізувати зображення з близьких і далеких відстаней відповідно до потреб користувача. Вбудований Wifi для передачі зображення на мобільні пристрої і ПК у режимі реального часу. Інтуїтивно зрозуміле управління, простота експлуатації. Наявність маркерів, які показують одночасно найбільш холодну і гарячу точку на екрані.

Призначення

Тепловізор для енергоаудиту

Розмір ІЧ матриці

398×270 пікселів

Діапазон вимірювання (°C)

-20 ~ 600 °C

Похибка (°C)

±2 ºC або ±2 % від виміряного значення

Частота зображення (Гц)

25 Гц

Спектральний діапазон (мкм)

8 ~ 15 мкм

Кут огляду (°)

28.4°×21.4°

Фокус

Налаштовується

Інтерфейси

USB, Wi-Fi

Температура експлуатації (°C)

0 ~ 45 °C

Гарантійний термін, міс.

12

Програмне забезпечення

Диск з програмою для Windows 10

Кількість товару

1 шт

 

Товар повинен бути новим та таким, що не був у використанні, не пошкодженим (у випадку виявлення дефектів потребує заміни), термін та умови його зберігання не порушені.

Товар, що закуповується, повинен відповідати наступним вимогам:

Товар повинен бути не відновленим.

Товар повинен відповідати технічним вимогам до предмету закупівлі, викладеним у цьому додатку за технічними та якісними характеристиками не нижчими, ніж викладені у цьому додатку.

Товар повинен бути запаковано в оригінальну  упаковку виробника.

У разі поставки неякісного товару або товару, який не відповідає технічним умовам, Постачальник зобов’язується замінити його на продукцію належної якості і характеристики.

У складі тендерної пропозиції Учасник також повинен надати:

  • Копії установчих документів.
  • Цінову пропозицію.
  • Довідку про  технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі та технічна специфікація до предмета закупівлі.
  • Лист погодження з умовами проекту Договору.
  • Лист гарантія на своєчасне виконання умов Договору.

У разі посилання у викладеній інформації на конкретну марку чи виробника або на конкретний процес, що характеризує товар  певного суб’єкта господарювання, чи на торгові марки, патенти, типи або конкретне місце походження чи спосіб виробництва - слід вважати в наявності вираз «або еквівалент*».

   *При пропозиції Учасником еквіваленту товару за Предметом закупівлі, обов’язкове надання порівняльної таблиці та підтвердження, що запропонований еквівалент відповідає вимогам Замовника, тобто не гірше за технічними та якісними характеристиками.

Строк поставки товару: протягом 30 днів після укладання договору.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь