Ветерани війни, які отримали інвалідність, можуть пройти реабілітацію на базі КП «Санаторії матері та дитини «Пролісок»

Дата: 01.11.2023 15:00

Фото без описуУпродовж багатьох років Волинським регіональним центром з фізичної культури і спорту з інвалідністю організовуються табори (заходи) фізкультурно – спортивної реабілітації серед осіб з інвалідністю, в тому числі серед учасників бойових дій. Багатьом волинянам вдалось зміцнити здоров’я, покращити фізичний стан та рухові якості, розширити арсенал вмінь і навиків, здобути стійкий інтерес до занять фізичною культурою і спортом.

У листопаді – грудні 2023 року на базі КП «Санаторії матері та дитини «Пролісок» передбачається проведення табору (заходу) фізкультурно – спортивної реабілітації учасників бойових дій, які отримали інвалідність захищаючи незалежність, державний суверенітет та територіальну цілісність України.

Ветеранам війни, бажаючим взяти участь у заходах фізкультурно - спортивної реабілітації, необхідно до 9 листопада поточного року звернутись у відділ соціального захисту населення Дубівської сільської ради, за адресою: с.Дубове, вул. Ковельська, 72, за телефоном — 99160.