Про скликання 34 позачергової сесії сільської ради

Дата: 13.11.2023 10:51

Фото без описуВідповідно до розпорядження сільського голови від 10 листопада 2023 року     294-од

"Про скликання тридцять четвертої позачергової сесії восьмого скликання" скликається 34 позачергова сесія сільської ради, пленарне засідання  відбудеться

17 листопада 2023 року о 14.00 годині в приміщенні адмінбудинку Дубівської сільської ради з порядком денним:

1.Про внесення змін до Програми матеріально-технічного забезпечення військових частин (установ) та підрозділів правоохоронних органів, проведення заходів територіальної оборони та організації підготовки добровольчих формувань до виконання завдань територіальної оборони, мобілізації та мобілізаційної підготовки, заходів приписки і призову юнаків на військову службу у Дубівській територіальній громаді на 2022–2024 роки.

Інформує: Копанчук О.П., секретар сільської ради

2. Про внесення змін до рішення сільської ради від 22 грудня 2022 року №26/8 «Про бюджет Дубівської сільської територіальної громади на 2023 рік».

Інформує: Бабарига Н.П., начальник фінансового відділу

3. Про закріплення на праві оперативного управління майна комунальної власності.

Інформує:  Лук’янчук Н.Ю., начальник відділу освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту

4.Про виділення в натурі земельних ділянок в розмірі земельної частки (паю) Жердецькій В.В., Беднарчук Т.Л., Ромащуку Ю.Л., Козулі Л.Л.

Інформує: Растригіна А.В., начальник відділу земельних  відносин та охорони навколишнього середовища.

5.Про розроблення детального плану території земельної ділянки  за заявою гр. Торубанова Сергія Володимировича

6.Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється  КН 0722182400:04:002:1423

7.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Шум Ю.О., Лись В.С. та Талан Т.О.

8.Про затвердження детального плану території  для розміщення житлових будинків господарських будівель та споруд  в селі Дубове по вулиці Польова  Ковельського району Волинської області.

9.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Пастух О.П. для обслуговування власного приміщення адмінприміщення в с. Вербка по вул. Шкільна,9 Ковельського району Волинської області.

10.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання у власність гр. Карасюку С.С.

11.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання у власність гр. Конограй А.М.

12.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання у власність гр. Мазурику А.В.

13.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання у власність гр. Олексієнко Н.Є.

14.Про внесення змін в рішення сесії Буцинської сільської ради

№36/7 від 25.08.2020року «Про дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою гр.Тарасюк В.П. щодо встановлення меж земельних ділянок для ведення ОСГ в розмірі частки паю на землях Буцинської сільської ради» по заяві гр. Тарасюк В.П.

15.Про внесення змін в рішення сесії Буцинської сільської ради №37/17 від 23.10.2020року «Про дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою гр.Тарасюк О.В. щодо встановлення меж земельних ділянок для ведення ОСГ в розмірі частки паю на землях Буцинської сільської ради» по заяві гр. Тарасюк О.В.

16.Про затвердження розпоряджень сільського голови виданих у міжсесійний період.

Інформує: Дзеблюк Л.О., начальник відділу бухгалтерського обліку та господарського забезпечення, головний бухгалтер

Сільський голова                                                             Роман ТРОЦЮК