оголошення щодо засідання виконавчого комітету 9 жовтня 2017 року

Дата: 03.10.2017 17:02

9 жовтня 2017 року  о 8 годині 30 хвилин в приміщення адміністративної будівлі Дубівської сільської ради відбудеться засідання виконавчого комітету.

Порядок денний

1.Про затвердження Порядку надання та використання коштів сільського бюджету на виплату дотації власникам особистих селянських господарств. які утримують три і більше корів.

2.  .Про затвердження Порядку надання та використання коштів сільського бюджету на виплату дотації пасічникам за одну бджолосім'ю.

3.Про підсумки роботи із зверненнями громадян за ІІІ кварта та за 9 міс. 2017 року.

4.Про погодження графіка роботи кафе "Берізка".

5.Про звільнення від батьківської плати за харчування дітей у навчальних закладах сільської ради.

3.Розгляд заяв.