Для усіх хто любить, вболіває і цікавиться вільною боротьбою

Дата: 01.12.2023 12:33
Кількість переглядів: 37

Днями у Чернівцях відбувся Чемпіонат України з вільної боротьби серед юнаків та дівчат U-13. Аби визначити найсильніших спортсменів на Буковину з’їхались команди з усіх областей України, а це понад 600 юних учасників змагань. Дубівську громаду на Чемпіонаті України з вільної боротьби представляла наша - Настя Поремчук, учениця 7 класу Дубівського ліцею. Настя займається у секції з вільної боротьби, що відновила свою роботу у Дубівській громаді, на базі Дубівського ліцею, під керівництвом тренера Олександра Мілехіна.

Незважаючи на свій юний вік Настя Поремчук продемонструвала високий рівень підготовки та напружену боротьбу із доволі сильними суперниця. І хоч юна спортсменка не здобула призового місця, її перша участь в змаганнях такого рівня - є хорошим початком спортивної стежини з вільної боротьби.

То ж усі ми пишаємось Настунею, дякуємо за працю і підтримку її татові Роману та тренеру Олександру Мілехіну, бажаємо усім міцного здоров’я, майбутніх спортивних перемог під мирним українським небом!