Святий Миколай завітав до дітей громади

Дата: 06.12.2023 22:19

Фото без описуНаші діти сьогодні безмежно і щиро вірять в Збройні Сили України, втім, окрім цього хочеться, щоб вони продовжували вірити в Святого Миколая, у Різдвяне та Новорічне диво!

І попри страшну війну, усі діти мають відчувати атмосферу свята. То ж Святий Миколай сьогодні увесь вечір відвідував дітей нелегкої долі: дітей – сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей, які знаходяться під опікою і піклуванням, дітей, які опинись в складних життєвих обставинах та дітей наших загиблих Захисників, військовослужбовцівФото без опису зниклих безвісти та тих, які перебувають, нині, у полоні…

Для кожної дитини Святий Миколай підготував подарунки, знайомлячись особисто з кожною дитиною він щиро бажав і малюкам, і старшим діткам здійснення Новорічних бажань. Нині в усіх українців, і дорослих і малих, одне бажання — Перемога! Вона обов’язково прийде в Новому 2024 році, адже дитячі мрії мають здатність збуватися!