Про скликання 35 позачергової сесії сільської ради

Дата: 07.12.2023 17:07

Фото без описуВідповідно до розпорядження сільського голови від 07 грудня 2023 року скликається тридцять п'ята позачергова сесія сільської ради. Пленарне засідання відбудеться 12 грудня 2023 року о 14.00 в адмінбудівлі сільської ради. Порядок денний:

1. Про внесення змін до рішення сільської ради від 22 грудня 2022 року №26/8 «Про бюджет Дубівської сільської територіальної громади на 2023 рік».

Інформує: Бабарига Н.П., начальник фінансового відділу

2.Про затвердження розпоряджень сільського голови виданих у міжсесійний період.

Інформує: Дзеблюк Л.О., начальник відділу бухгалтерського обліку та господарського забезпечення, головний бухгалтер

3.Про затвердження Статуту закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Сонечко» с. Вербка  Дубівської сільської ради Ковельського району Волинської області» в новій редакції.

Інформує: Лук’янчук Н.Ю., начальник відділу освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту.

4.Про затвердження Статуту ліцею с. Вербка  Дубівської сільської ради Ковельського району Волинської області» в новій редакції.

5. Про звіт по  Програмі розвитку фізичної культури та спорту в Дубівській сільській раді на 2019-2022 роки

6. Про звіт по Програмі фінансової підтримки та розвитку медичних закладів, що обслуговують жителів Дубівської сільської територіальної громади на 2021 - 2023 роки.

7. Про затвердження Програми розвитку фізичної культури та спорту в

Дубівській сільській територіальній громаді на 2024-2025 роки.

8. Про Програму фінансової підтримки та розвитку медичних закладів, що обслуговують жителів Дубівської сільської територіальної громади на 2024 - 2025 роки.

9.Про звіт про виконання Програми соціально-економічного розвитку Дубівської територіальної громади на 2021-2023 роки.

Інформує: Копанчук О.П., секретар сільської ради.

10. Про Програму соціально- економічного розвитку Дубівської територіальної громади на 2024-2025 роки.

Інформує: Копанчук О.П., секретар сільської ради.

11. Про внесення змін до рішення від 26.05.2023 року № 29/6 «Про Програму соціального захисту населення Дубівської сільської  територіальної громади на 2023-2025 роки».

Інформує: Рябко З.М., начальник відділу соціального захисту населення.

12.Про особливості роботи  сільської ради у період дії військового стану.

Інформує: Копанчук О.П., секретар сільської ради.

13.Про Положення про старосту Дубівської сільської територіальної громади у новій редакції.

Інформує: Копанчук О.П., секретар сільської ради.

14.Про прийняття земельної ділянки площею 0,1320га КН 0722185600:01:001:0244 з державної  власності у комунальну власність Дубівської сільської ради.

Інформує: Растригіна А.В., начальник відділу земельних  відносин та охорони навколишнього середовища.

15.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту села Дубове Ковельського району Волинської області.

16. Про надання в оренду земельної ділянки гр. Гапонюк Н.М. для обслуговування власного приміщення кормоцеху в с. Буцинь  по вул. Незалежності,32 Ковельського району Волинської області.

17. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  ПАЙ гр.. Борисюку Олександру Нисимовичу в межах колишньої Облапської сільської ради.

18.Про затвердження детального плану території  для  розміщення та обслуговування магазину площею 0,0160га  в селі Вербка по вулиці Шкільна, 34 Ковельського району Волинської області (гр. Овчаренко Світлані Миколаївні).

19.Про затвердження детального плану території земельної ділянки для будівництва станції технічного обслуговування, гаражів для розміщення парковки автомобілів  в селі Дубове Ковельського району Волинської області.

20. Про припинення права оренди земельної ділянки та розірвання договору оренди землі КН 0725080500:05:000:0239  (ТзОВ Ковельський госпрозрахунковий ринок).

21. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки КН 0725080500:05:000:0239 за заявою гр. Шайнюка Сергія Петровича.

22. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки КН 0725080500:05:000:0075 за заявою Гурко Сергія Сергійовича.

23.   Про скасування рішення 34 сесії 8 скликання сільської ради від 17 листопада 2023 року №34/23 «Про припинення права користування земельними ділянками гр. Стан В.Й.»

Сільський голова                                                             Роман ТРОЦЮК