Вітаємо з перемогою!

Дата: 13.12.2023 12:32

Фото без описуМаємо гарний привід аби щиро порадіти успіхам наших юних спортсменів з вільної боротьби і в чергове переконатись, що секція з вільної боротьби, яка відновила свою роботу у Дубівському ліцеї успішно працює під вмілим керівництвом тренера Олександра Мілехіна.

Ото ж, на Відкритому Чемпіонаті Володимир – Волинської міської територіальної громади з вільної боротьбиФото без опису серед юнаків 2009-2011 та 2012-2015 року народження Максим Ілюшик, учень Дубівського ліцею виборов ІІІ місце у ваговій категорії 47 кг. Щиро вітаємо з перемогою нашого юного спортсмена та тренера!

Дякуємо за гідне представлення Дубівської громади на теренах Волинського краю та бажаємо нових спортивних успіхів та звершень!