Оголошення щодо двадцять четвертого засідання виконавчого комітету 20 грудня 2023 року

Дата: 19.12.2023 18:44

Засідання виконавчого комітету відбудеться 20 грудня 2023 року о 08:05 в адмінприміщенні Дубівської сільської ради з таким порядком денним

1.       Про схвалення проєкту рішення сесії сільської ради «Про внесення змін до рішення сільської ради від 22 грудня 2022 року №26/8 «Про бюджет Дубівської сільської територіальної громади на 2023 рік».

Доповідає: начальник фінансового відділу Бабарига Н.П.

2.       Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Дубівської сільської ради від 21 червня 2023 № 9/3 «Про затвердження Порядків надання матеріальної допомоги».

Доповідає: начальник відділу соціального захисту населення Рябко З.М.

3.       Про схвалення проєкту рішення сесії сільської ради «Про затвердження тарифів на платні соціальні послуги, які надаються Центром надання соціальних послуг».

Доповідає: начальник відділу соціального захисту населення Рябко З.М.

Співдоповідач: в.о. директора ЦНСП Хвіць Н.Г.

4.       Про затвердження Плану роботи Координаційної ради з питань запобігання та протидії домашнього насильства за ознакою статі та торгівлі людьми на території Дубівської територіальної громади на 2024 - 2025 роки.

Доповідає: начальник відділу соціального захисту населення Рябко З.М.

Співдоповідач: в.о. директора ЦНСП Хвіць Н.Г.

5.       Про затвердження протоколу про результати електронного аукціону та укладення договору оренди нежитлового приміщення.

Доповідає: провідний спеціаліст Калінчик Д.П.

6.       Про організацію харчування дітей в закладах загальної середньої та дошкільної освіти на 2024 році.

Доповідає: начальник відділу з питань освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту Лук’янчук Н.Ю.

7.       Про зменшення виплати надбавки за престижність педагогічним працівникам.

8.       Про схвалення проєкту рішення сесії сільської ради «Про продовження терміну дії та внесення змін до Програми вшанування працівників колективів підприємств, організацій, установ, мешканців громади з нагоди державних, релігійних, професійних свят, ювілейних дат та пам’ятних днів у Дубівській сільській територіальній громаді на 2021-2023 роки».

9.       Про надання дозволу на відчуження нерухомого майна, право власності на яке зареєстровано за неповнолітньою дитиною та отримання в дар нерухомого майна неповнолітньою, право користування яким має неповнолітня дитина.

Доповідає: начальник Служби у справах дітей Шимчук О.В

10.     Про затвердження висновку органу опіки та піклування про доцільність позбавлення батьківських прав.

Доповідає: начальник Служби у справах дітей Шимчук О.В.

11.     Про перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті Дубівської сільської ради

Доповідає: начальник Служби у справах дітей Шимчук О.В.

12.     Про схвалення проєкту рішення сесії сільської ради «Про затвердження Програми розвитку земельних відносин та охорони земель Дубівської сільської ради на 2024-2027 роки».

Доповідає: начальник відділу земельних відносин та охорони навколишнього середовища Дубівської сільської ради Растригіна А.В.

13.     Різне.