Про скликання 36 позачергової сесії сільської ради

Дата: 19.12.2023 18:55

Відповідно до розпорядження сільського голови № 340-од скликається 36 позачергова сесія сільської ради. Пленарне засідання відбудеться 22 грудня 2023 року о 14.00 в приміщенні адмінбудинку Дубівської сільської ради

Порядок денний:

1. Про внесення змін до рішення сільської ради від 22 грудня 2022 року №26/8 «Про бюджет Дубівської сільської територіальної громади на 2023 рік».

Інформує: Бабарига Н.П., начальник фінансового відділу

2.Про затвердження розпоряджень сільського голови виданих у міжсесійний період.

Інформує: Дзеблюк Л.О., начальник відділу бухгалтерського обліку та господарського забезпечення, головний бухгалтер

3.Про Статут закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Сонечко» с. Вербка  Дубівської сільської ради Ковельського району Волинської області» в новій редакції.

4.Про Статут ліцею с. Вербка  Дубівської сільської ради Ковельського району Волинської області» в новій редакції.

Інформує:  Сарапін В.І., заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

5.Про Програму соціально- економічного розвитку Дубівської територіальної громади на 2024-2025 роки.

Інформує: Копанчук О.П., секретар сільської ради.

6.Про Положення про старосту Дубівської сільської територіальної громади у новій редакції.

Інформує: Копанчук О.П., секретар сільської ради.

7. Про умови оплати праці

Інформує: Сарапін В.І., заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

8.Про Програму розвитку земельних відносин та охорони земель

Дубівської сільської ради на 2024-2027 роки

Інформує: Растригіна А.В., начальник відділу земельних  відносин та охорони навколишнього середовища.

9.Про бюджет Дубівської сільської територіальної громади                                                на 2024 рік

Інформує: Бабарига Н.П., начальник фінансового відділу

10.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти та надання в постійне користування Буцинському ліцею Дубівської сільської ради.

11.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та виділення в натурі (на місцевості) гр. Тарасюк О.В.

12.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та виділення в натурі (на місцевості) гр. Тарасюк В.П.

13.Про надання дозволу на розробку технічних документацій із землеустрою для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів  передачі електроенергії:

• ПЛ-110 кВ Ковель-ГКС І (опори №69-106);
  • ПЛ-110 кВ Ковель-ГКС ІІ (опори №70-105);
  • ПЛ-110 кВ Ковель ГКС-Буцинь (опори №2-61);
  • ПЛ-110 кВ Ковель-Сошично (Вербка-Сошично) (опри №1-20);
  • ПЛ-35 кВ Ковель-Мизове (опори №63-118).

14.Про продовження терміну дії та внесення змін до Програми  вшанування працівників колективів підприємств, організацій, установ, мешканців громади з нагоди державних, релігійних, професійних свят, ювілейних дат та пам’ятних днів у Дубівській сільській територіальній громаді на 2021-2023 роки.

Інформує: Лук’янчук Н.Ю., начальник відділу освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту.

15.Про Положення про відділ освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту Дубівської сільської ради Ковельського району Волинської області

16.Про затвердження Положення про проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти Дубівської сільської ради