Дата: 20.12.2023 15:30

Фото без описуПовідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Детального плану території земельних ділянок КН 0722182400:03:001:0166 та 0722182400:03:001:0639 для будівництва та обслуговування адміністративно-побутових та виробничо-складських будівель по вулиці Шкільна в селі Вербка Ковельського району, Волинської області

Повнаназва документа державного планування:

Детальний план території земельних ділянок КН 0722182400:03:001:0166 та 0722182400:03:001:0639 для будівництва та обслуговування адміністративно-побутових та виробничо-складських будівель по вулиці Шкільна в селі Вербка Ковельського району, Волинської області та звіту про стратегічнуекологічнуоцінку

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Дубівська сільська рада Ковельського району Волинськоїобласті.

Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійсненняпроцедури:

Відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», громадське обговорення проєкту Детального плану та Звіту про стратегічну екологічну оцінку розпочато з дня внесення даного повідомлення до Єдиного реєстру стратегічної екологічної оцінки та розміщення на офіційному веб-сайті Дубівської громади ( у розділі громадська участь): https://dubivska-gromada.gov.ua  – 20.12.2023 р. та триватиме до 19.01.2024 р включно.

б) способиучастігромадськості (наданняписьмовихзауважень і пропозицій, громадськіслуханнятощо)Громадськість в межах строку громадськогообговореннямає право подати в письмовійформізауваження та пропозиції до заяви про визначенняобсягу СЕО та проекту документу державного планування. Усізауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та заяви про визначенняобсягу СЕО, одержаніпротягомвстановленого строку, підлягаютьобов’язковомурозглядузамовником. За результатами розглядузамовниквраховуєодержанізауваженняабовмотивованоїхвідхиляє.

в) дата, час і місцепроведеннязапланованихгромадськихслухань (у разіпроведення): громадські слухання відбудуться 22.01.2024 року о 10 годині у актовій залі Дубівської сільської ради за адресою: Волинська обл., Ковельський район, с. Дубове, вул. Ковельська, 72.

г) орган, відякогоможнаотриматиінформацію та адресу, за якоюможнаознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічнуекологічнуоцінку та екологічноюінформацією, у тому числіпов’язаноюзіздоров’ямнаселення, щостосується документа державного планування: Дубівська сільська рада Ковельського району Волинської області (Адреса: 45031, Волинська обл., Ковельський район, с. Дубове, вул. Ковельська, 72).

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій: Дубівська сільська рада Ковельського району Волинської області (Адреса: 45031, Волинська обл.,Ковельський район, с. Дубове, вул. Ковельська, 72e-mail: dubove_s_r@ukr.net.

Пропозиції, що подаються, повинні міститиобґрунтування з врахуваннямвимогзаконодавства, будівельних норм, державнихстандартів та правил.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної із здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Дубівська сільська рада Ковельського району Волинської області (Адреса: 45031, Волинська обл.,Ковельський район, с. Дубове, вул. Ковельська, 72, тел. 03352-991-22, веб-сайт: https://dubivska-gromada.gov.ua).

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування:

Транскордонніконсультації в рамках зазначеної СЕО не проводяться.