Під час зимових канікул педагоги та працівники Дубівського ліцею – активно волонтерять

Дата: 28.12.2023 16:35

Фото без описуДопоки учні на зимових канікулах відпочивають та набираються сил для продуктивного навчання, педагоги та працівники Дубівського ліцею – активно волонтерять! Відтак, відновили роботу з пошиття військового одягу, то ж нині шиють зимові маскувальніФото без опису костюми за запитами наших воїнів – односельчан.

Військові підрозділи використовують маскувальні костюми для виконання різноманітних завдань: приховане пересування по Фото без описумісцевості, наступ, маскування під час несення служби на позиціях в опорних пунктах вдень та вночі. Тепло рук і щирість сердець тих людей, які вкладають у ці вироби не лише працю, а й частинку своєїФото без опису душі, обов’язково передасться тим, хто захищає нас собою.

Дякуємо усім, хто вірить у Перемогу і робить усе, щоб її наблизити!