Грантовий конкурс в рамках проєкту «Малі гранти для недосвідчених громадських організацій та ініціативних груп в Україні»

Дата: 24.01.2024 16:45

Фото без описуНовостворені або нещодавно зареєстровані організації громадянського суспільства запрошують до участі у грантовому конкурсі в рамках проєкту «Малі гранти для недосвідчених громадських організацій та ініціативних груп в Україні».

Мета грантового конкурсу – підтримка проєктних ініціатив організацій громадянського суспільства, що сприятиме сталому та інклюзивному місцевому розвитку в різних регіонах України, а також обміну досвідом, розвитку потенціалу та видимості недосвідчених ОГС та ініціативних груп, включаючи співпрацю з місцевими органами влади.

Бюджет проєкту не повинен перевищувати 5000 євро (П’ять тисяч євро).
Учасники грантового конкурсу зможуть отримати:
  • навички та вміння з управління грантовими проєктами, в т.ч. – фінансовий менеджмент;
  • грантову історію;
  • досвід роботи з міжнародними організаціями;
  • менторський супровід у реалізації проєкту та підготовці звітності, в т.ч. фінансової.
Заявки на участь у грантовому конкурсі приймаються до 20 лютого 2024 р. (включно).
Приймаються грантові пропозиції в таких напрямках:
Належне врядування та демократія:
  • Прозорість та підзвітність в органах місцевого самоврядування (ОМС);
  • Залучення та участь громадян у прийнятті рішень;
  • Антикорупційна діяльність;
  • Гендерна рівність.
Підтримка вразливих верств населення:
  • Права людини; права меншин;
  • Соціальний захист незахищених верств населення (людей із інвалідністю, дітей, малозабезпечених, людей похилого віку);
  • Підтримка ВПО, біженців.
Розвиток громади:
  • Розширення прав і можливостей жінок;
  • Охорона навколишнього середовища;
  • Культура, освіта і спорт;
  • Цілі сталого розвитку (ЦСР).
Одноразова гуманітарна підтримка не є метою даного конкурсу!
У рамках оголошеного грантового конкурсу передбачається проведення вебінару щодо умов конкурсу для його учасників. Про дату і час вебінару буде повідомлено на сторінці Мережі хабів України у Facebook 5 лютого 2024 р.
З порядком подання документів, Положенням про конкурс та іншими умовами конкурсу можна ознайомитися за посиланням.
Грантовий конкурс проводиться ГС «Мережа хабів громадянського суспільства України» в рамках проєкту «Малі гранти для недосвідчених НУО та ініціативних груп в Україні» за підтримки проєкту «Зміцнення громадянського суспільства в країнах Східного партнерства», який спільно фінансується урядом Федеративної Республіки Німеччина та Європейським Союзом.

З повагою та сподіваннями на співпрацю, команда Волинського Інституту Права.