Кампанія декларування доходів-2024

Дата: 30.01.2024 10:14

Фото без описуЗадекларовані доходи та сплачені податки - це безпека і свобода кожного з нас

З 1 січня 2024 року в Україні розпочалася кампанія декларування доходів. Декларація про майновий стан і доходи подається відповідно до ст. 179 Податкового кодексу України.

У податковій службі запрошують громадян до 1 травня відзвітуватися про отримані доходи за 2023 рік і сплатити податки.

Не знаєте як правильно заповнити декларацію? Консультаційну допомогу можна отримати у державній податковій інспекції за вашою податковою адресою.

Подбайте про оборону держави, чесно сплачуючи податки!Ваш внесок у Перемогу – важливий!

Ви отримали доходи, але не сплатили податки? Зробіть особистий внесок в оборону країни!

Відзвітуватися про отримані доходи за 2023 рік потрібно до 1 травня.

Не знаєте як правильно заповнити декларацію? Консультаційну допомогуможна отримати у державній податковій інспекції за вашою податковою адресою.

Працюєте за кордоном? Задекларуйте іноземні доходи та сплатіть податки

Відзвітуватися про отримані іноземні доходи у 2023 році потрібно до 1 травня.

Якщо перебуваєте за кордоном, надсилайте декларацію поштою або в електронному вигляді.

Подбайте про оборону своєї держави, чесно сплачуючи податки. Ваш внесок у Перемогу – важливий!

Декларація без помилок? Звітуйтеся про доходи дистанційно

Електронний кабінет ДПС – до послуг декларантів, - нагадують у податковій службі.

Використання цього електронного сервісу передбачає:

-часткове автоматичне заповнення декларації на підставі облікових даних платника та реєстрів;

•  скорочує час і витрати при поданні податкової декларації;
  • мінімізує помилки при заповненні декларації;
  • подання копій первинних документів як додатків  в онлайнрежимі.

Головне управління ДПС у Волинській області