Оголошення щодо другого засідання виконавчого комітету 14 лютого 2024 року

Дата: 14.02.2024 09:52

Засідання виконавчого комітету відбудеться 14 лютого 2024 року о 16:00 в адмінприміщенні Дубівської сільської ради з таким порядком денним:

1. Про затвердження протоколу про результати електронного аукціону та укладення договору оренди нежитлового приміщення.

Доповідає: провідний спеціаліст Калінчик Д.П.

1. Про виділення коштів з резервного фонду бюджету Дубівської сільської територіальної громади.

Доповідає: начальник фінансового відділу Бабарига Н.П.

1. Про виконання бюджету сільської територіальної громади за 2023 рік.

Доповідає: начальник фінансового відділу Бабарига Н.П.

1. Про виділення коштів учаснику чемпіонату світу з риболовного спорту в складі збірної України.

Доповідає: начальник відділу з питань освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту Лук’янчук Н.Ю.

1. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 19.01.2024 № 1/3 «Про організацію харчування дітей в закладах загальної середньої та дошкільної освіти у 2024 році».

1. Про звільнення від плати за харчування:
  • Голуб Кароліни та Голуба Андрія;
  • Сахарчук Соломії;
  • Бабарики Адріани, Бабарики Миколи, Бабарики Каріни;
  • Сачковського Валентина;
  • Чушко Світлани.

1. Про надання дозволу на здійснення нотаріальних дій стосовно нерухомого майна, право користування яким мають діти.

Доповідає: начальник Служби у справах дітей Шимчук О.В.

1. Про надання посадовій особі органу опіки та піклування Дубівської сільської ради повноважень на складання протоколів про адміністративні правопорушення за чч. 5, 6 ст. 184 та ст. 188⁵⁰ КУпАП.

Доповідає: начальник Служби у справах дітей Шимчук О.В.

1. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів:
  • С* М* А*;
  • С* Є* А*.

Доповідає: начальник Служби у справах дітей Шимчук О.В.

1. Про роботу відділу реєстрації за 2023 рік та затвердження плану роботи відділу реєстрації, який виконує повноваження Центру надання адміністративних послуг Дубівської сільської ради на 2024 рік.

Доповідає: начальник відділу реєстрації Гарбарчук І.А.

Різне.