До уваги жителів Вербського старостинського округу!

Дата: 27.02.2024 10:21

Фото без опису29 лютого, у четвер,  з 09.00 год. по 16.00 год., а  надалі щочетверга, в приміщенні клубу села Вербка за адресою: вул. Незалежності, 27А, проводитиме прийом жителів сіл Вербка та Бахів староста Вербського старостинського округу Андрій Конограй.

Відповідно до функціональних обов’язків старости та з метою наближення адміністративних послуг до жителів громади, під час прийому громадян мешканці Вербського старостинського округу матимуть можливість вирішити ряд особистих питань, зокрема: у сфері земельних відносин (отримання довідок про наявність у фізичної особи земельної ділянки, про членство в особистому селянському господарстві, прийом документів щодо  затвердження технічної документації з нормативно грошової  оцінки земельної ділянки у межах населених пунктів, щодо затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та інші); з питань місцевого значення (отримання різноманітних довідок, зокрема,  довідок про трудовий та страховий стаж, довідки – характеристики на громадян, отримання актів матеріально – побутових умов проживання сімї,  прийом документів щодо зміни адреси нерухомого майна та інші) та з питань соціальні захисту (щодо надання одноразової допомоги на лікування, щодо призначення державної  соціальної допомоги малозабезпеченим  сімям,  щодо надання субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово – комунальних послуг тощо).