Планові відключення електроенергії

Дата: 07.03.2024 09:27

До уваги жителів сіл Бахів та Дубове!

Фото без описуПрАТ «Волиньобенерго» повідомляє про планові перерви в електропостачанні  на території Дубівської ТГ 12 березня з 10.00 год. по 16.00 год., зокрема:

- Бахів – 2;

- у селі Бахів вулиці: Дружби, Лісова, Набережна, Сонячна, Княгині Ольги, Нова, Василя Стуса, Зелена, Молодіжна, Приозерна;

- у селі Дубове вулиці: Огородня, Садова, Дружби, Ковельська, Лесі Українки, Нова-Бахівська, Пасічна, Пришкільна, Залізнична, Нова, Травнева, Польова, Тараса Шевченка, Зелена, Молодіжна, Олійника, Старожилів, Калинова, Волинських святих та провулок Залізничний і Ковельський.

Просимо з розумінням поставитися до знеструмлень – заходи спрямовані на підвищення надійності електропостачання.