Про скликання 37 позачергової сесії сільської ради

Дата: 13.03.2024 18:26

Відповідно до розпорядження сільського голови № 72-од скликається 37 позачергова сесія сільської ради. Пленарне засідання відбудеться 20 березня 2024 року о 14.00 в приміщенні адмінбудинку Дубівської сільської ради

Порядок денний:

1. Звіт про виконання бюджету сільської територіальної громади за 2023 рік.

Інформує: начальник фінансового відділу Бабарига Н.П.

1. Про внесення змін до рішення сільської ради від 22 грудня 2023 року №36/7 "Про бюджет Дубівської сільської територіальної громади на 2024 рік".

Інформує: начальник фінансового відділу Бабарига Н.П.

1. Про Положення про відділ освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту Дубівської сільської ради Ковельського району Волинської області.

Інформує: начальник відділу освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту Лук’янчук Н.Ю.

1. Про визначення замовником суспільно корисних робіт, що виконуються в умовах воєнного стану ГО «ДІЄМО ВЖЕ».

Інформує: головний спеціаліст кадрово-організаційної роботи Олексюк О.С.

1. Про затвердження розпоряджень сільського голови виданих у міжсесійний період.

Інформує: начальник відділу бухгалтерського обліку та господарського забезпечення Дзеблюк Л.О.

1. Про надання в оренду земельної ділянки гр. Дричик І.І. для обслуговування приміщення магазину в с. Буцинь по вул. Незалежності, 15 Ковельського району Волинської області.

Інформує: начальник відділу земельних ресурсів, будівництва та комунального майна Растригіна А.В.

1. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПАЙ гр. Михалусь Тамарі Миколаївні в межах колишньої Буцинської сільської ради.

1. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПАЙ гр. Цікуну Петру Максимовичу в межах колишньої Облапської сільської ради.

1. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПАЙ гр. Облапець Наталії Валеріївні в межах колишньої Облапської сільської ради.

1. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Хабовець Л.Б. (ур.Пісочне).

1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та виділення в натурі (на місцевості) (ПАЙ) гр. Піскорі С.К.

1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та виділення в натурі (на місцевості) (ПАЙ) гр.Левкович С.П.

1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та виділення в натурі (на місцевості) (ПАЙ) гр.Рижко Л.П.

1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та виділення в натурі (на місцевості) (ПАЙ) гр.Шум Ю.О., гр.Талан Т.О., Лись В.С.

1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та виділення в натурі (на місцевості) (ПАЙ) гр.Шайнюку Ю.М.

1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та виділення в натурі (на місцевості) (ПАЙ) гр.Давидюку В.О.

1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та виділення в натурі (на місцевості) (ПАЙ) гр.Борисюку О.Н.

1. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації об’єктів споруд електронних комунікацій ТзОВ «ЮТК».

1. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється КН 0722185600:01:001:0244.

1. Про припинення права користування земельною ділянкою гр. Михальцовій В.П.

1. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 135 кв.м. кадастровий номер 0725080500:05:000:0235 розташованої за межами населених пунктів Дубівської сільської ради Ковельського району Волинської області та надання в оренду Шайнюку С. П. та Задачину П.Є

Різне.