Рідним загиблих бійців 14-ї окремої механізованої бригади вручили відзнаки «Князівські хрести Героя «Навіки в строю»

Дата: 13.03.2024 09:18

Фото без опису12 березня 2024 року рідним загиблих бійців 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого вручили відзнаки «Князівські хрести Героя «Навіки в строю», яку впроваджено з ініціативи командування військової частини. Ця відзнака — свідчення про те, що воїни, які полягли в боях, зробили надважливу справу – захистили кожного з нас ціною власного життя!

Урочиста церемонія проходила у Палаці учнівської молоді м. Ковель, за участі представників місцевої влади, військових, духовенства. Атмосфера заходу була водночас тривожною,Фото без опису адже в цій залі зібралися ті, в кого війна забрала найдорожче – дітей, батьків, братів, чоловіків, близьких людей та наповнена гордістю за відважних воїнів – захисників України.

За наказом командира військової частини заступник командира 14 бригади з морально-психологічного забезпечення, підполковник Василь Лапчук вручив почесні відзнаки «Почесний хрест Героя» (посмертно) рідним загиблих Героїв з Фото без описуКовельського району, серед них – Герої з Дубівської громади:

- Мацюк Микола Васильович

- Петенко Олександр Олександрович

- Поліщук Світлана Михайлівна

- Прозапас Андрій Миколайович

- Берега Олександр Іванович

- Левчук Андрій Петрович

«Ще днями зі своїми бойовими побратимами виконував бойові завдання на фронті. Сьогодні маю честь вручитиФото без опису пам’ятні відзнаки Героїв. Новітніх Героїв, які для нас, для нашої рідної Батьківщини зробили все, що могли. І завдяки їхній відвазі і мужності я зараз стою тут», – говорив Василь Лапчук.

Вічна шана і світла пам'ять усім, хто віддав життя, захищаючи Україну!

Слава Україні та Слава її Героям!

Низький уклін рідним загиблих Героїв!