Оголошення про проведення громадських слухань

Дата: 28.03.2024 10:52

ОГОЛОШЕННЯ!

Фото без описуВідповідно до розпорядження сільського голови №89-од від 26.03.2024 року «Про організацію та проведення громадських слухань», враховуючи протокол засідання топонімічної комісії Дубівської сільської ради від 26.03.2024 року та з  метою врахування думки населення щодо назви, будуть проведені громадські слухання щодо найменування гаражного масиву в с. Вербка.

Громадське обговорення у формі громадських слухань на тему «Про найменування гаражного масиву в с. Вербка» відбудуться:

14 травня 2024 року о 15.00 годині

за адресою: с. Вербка, територія гаражного масиву

До участі у громадських слуханнях запрошуються власники та користувачі гаражів гаражного масиву села Вербка, депутати сільської ради відповідного округу.

Усі пропозиції по назві гаражного масиву просимо до дня проведення громадських слухань надавати у Дубівську сільську раду (45031, Волинська область, Ковельський район, с. Дубове, вул. Ковельська, 72 чи на електронну адресу: dubove_s_r@ukr.net

Пропозиції учасників громадського обговорення подаються у письмовій чи усній формі із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає.

Кінцевий термін подання пропозицій — день проведення громадських слухань.

Результати проведення громадського обговорення (громадських слухань) будуть опубліковані на офіційному сайті сільської ради.

назв, що пропонуються до найменування

Об¢єкт топоніміки

Пропозиції по найменуванню (надані топонімічною комісією)

1.