Участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад

Дата: 12.04.2024 18:21

Фото без описуНачальник Ковельської районної військової адміністрації спільно з головою Ковельською районної ради, головами територіальних громад району, 12 квітня 2024 року, в режимі онлайн взяли участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України а також у Форумі «Життя громад в умовах війни».

Зазначені заходи проходили під головуванням Президента України та за участі представників центральної таФото без опису місцевої влади, очільників різних відомств, мерів міст, начальників військових адміністрацій, голів районних рад, голів територіальних громад усіх регіонів України.

В ході засідання Конгресу розглянули важливі для розвитку держави питання: стан протидії безпековим загрозам, організація подолання наслідків руйнування цивільної інфраструктури та превентивна робота з боку сектору безпеки та органів правопорядку; нова урядова політика з Фото без описупідтримки вітчизняного виробництва: нова економічна доктрина України; система медичної реабілітації військовослужбовців сил оборони України; європейська інтеграція України: нові можливості та виклики для українських громад.

Ратнівський, Луківський селищні та Самарівський сільськийФото без опису голови взяли безпосередню участь у Форумі «Життя громад в умовах війни», де відбулись тематичні панельні дискусії: «Зроблено в Україні», політика безпеки: регіональний аспект; політика Героїв та підтримки Збройних Сил України; гуманітарна політика: регіональний аспект; європейська інтеграція України, її областей і територіальних громад; добре врядування в умовах воєнного стану.

Відділ організаційної, інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату Ковельської райдержадміністрації