Господиньки Дубівської громади підтримують ЗСУ дронами!

Дата: 17.04.2024 10:49

Фото без описуНещодавно наші господиньки із Дубівської громади уже вдруге брали участь у Благодійному Ярмарку Незламних на підтримку ЗСУ. Пам’ятаєте яскраві світлини різноманітних смаколиків в соціальній мережі Фейсбук?

Ото ж, найактивнішими у приготуванні смачної і пахучої домашньої випічки, цього разу, були Буцинські господині, то і не дивно, що презентований організаторами ярмарку дрон-камікадзе, сьогодні був переданий жителю саме села Буцинь, військовослужбовцю Олексію, який нині в коротенькій відпустці, для потреб 45-тої окремої артилерійської бригади.

Ось так наші жінки пітримують ЗСУ дронами! Дякуємо усім, хто долучається до благодійних ініціатив і своєю працею наближає омріяну Перемогу!