Увага! Змінено час початку засідання виконавчого комітету сільської ради

Дата: 14.05.2024 15:16

15 травня 2024 року заплановане засідання виконавчого комітету сільської ради переноситься з 09:05 на 14:05

Перелік питань, що виносяться для розгляду на засідання виконавчого комітету Дубівської сільської ради:

1.       Про продовження терміну дії рішення виконавчого комітету від 14 лютого 2024 року № 2/5 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 19.01.2024 № 1/3 «Про організацію харчування дітей в закладах загальної середньої та дошкільної освіти у 2024 році».

Доповідає: начальник відділу ООЗКМС Лук’янчук Н.Ю.

2.       Про схвалення проєкту рішення сесії сільської ради «Звіт про виконання бюджету сільської територіальної громади за І квартал 2024 року».

Доповідає: начальник фінансового відділу Бабарига Н.П.

3.       Про схвалення проєкту рішення сесії сільської ради «Про внесення змін до рішення сільської ради від 22 грудня 2023 року №36/7 «Про бюджет Дубівської сільської територіальної громади на 2024 рік».

Доповідає: начальник фінансового відділу Бабарига Н.П.

4.       Про припинення опіки над дітьми, позбавленими батьківського піклування.

Доповідає: начальник Служби у справах дітей Шимчук О.В..

5.       Про погодження проєкту рішення сесії сільської ради «Про найменування гаражного масиву в с. Вербка».

Доповідає: начальник відділу земельних відносин та охорони навколишнього середовища Растригіна А.В.

6.       Про надання дозволу на видалення зелених насаджень.

7.       Різне.