Увага! Оголошення про проведення 40 позачергової сесії сільської ради

Дата: 01.08.2024 12:46

Відповідно до розпорядження сільського голови від 01.08.2024 року № 156-од

Про внесення змін до розпорядження сільського голови від 04 липня 2024 року № 146-од «Про скликання сорокової позачергової сесії восьмого скликання»

Відповідно до ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

1.Внести зміни до розпорядження сільського голови від 04 липня 2024 року № 146-од «Про скликання сорокової позачергової сесії восьмого скликання" , а саме:

1.1.Перенести дату пленарного засідання з 12 липня 2024 року на 08 серпня 2024 року;

1.2. Доповнити порядок денний наступними питаннями:

1.Звіт про виконання бюджету сільської територіальної громади за І півріччя 2024 року.

Інформує: Бабарига Н.П., начальник фінансового відділу

2.Про внесення змін до рішення сільської ради від 22 грудня 2023 року №36/7 «Про бюджет Дубівської сільської територіальної громади на 2024 рік» (код бюджету 0350900000).

Інформує: Бабарига Н.П., начальник фінансового відділу

3.Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Дубівської сільської ради.

Інформує: Лук’янчук Н.Ю., начальник відділу освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту

4.Про затвердження Плану реорганізації  мережі закладів загальної середньої та дошкільної освіти.

5.Про внесення змін до рішення сільської ради від 26.05.2023  №29/23 «Про погодження щодо надання в користування мисливських угідь ФГ «СОЛОМІЯ ПЛЮС».

Інформує: Копанчук О.П., секретар сільської ради.

6.Про делегування оператору системи розподілу функцій замовника електрифікації території,що підлягає комплексній забудові.

Інформує: Копанчук О.П., секретар сільської ради.

7.Про припинення права користування земельною ділянкою для забудови (супефіцій).

Інформує: Растригіна А.В., начальник відділу земельних відносин та охорони навколишнього середовища.

8.Про надання дозволу на право користування земельною ділянкою для забудови (суперфіцій).

9.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання у власність гр.Кириловій Т.В.

10.Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва, обслуговування і експлуатації трансформаторної підстанції 10/0,4 кВ ЗТП-26486 ПрАТ «Волиньобленерго».

22. Про виділення в натурі ( на місцевості)земельної ділянки гр. Тарасюк О.В.

11.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  ПАЙ гр. Шевчук Наталії Олександрівні та гр. Пишук Ірині Олександрівні в межах колишньої Облапської сільської ради.

12.Про внесення змін в рішення сесії Дубівської сільської ради №15/9-6 від 26.06.2012 року «Про надання у власність земельних ділянок» по заяві гр.Томашук М.П.

13.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в с. Бахів, вул.Залізнична, 21 гр. Ридзевській Наталії Вікторівні.

14.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в с. Буцинь по вул. Дубіка, 30 гр. Головач Анатолію Володимировичу, жителю с. Буцинь.

Сільський голова                                                           Роман ТРОЦЮК