Урочистості з нагоди Дня Державного прапора України та 33-ї річниці Незалежності України

Дата: 23.08.2024 15:14

Фото без опису23 серпня 2024 року – 912 день війни… День Державного Прапора України. Переддень 33 річниці Незалежності України! Алея Героїв Дубівської громади… Загальнонаціональна хвилина мовчання за загиблими захисниками України стала початком урочисто зібрання з нагоди державних свят.

Ціною власного життя наші хоробрі воїни повертають Прапор Перемоги на українські території, під синьо – жовтим прапором наші Захисники і Захисниці мужньо і героїчно виборюютьФото без опису Незалежність рідної України.

Тож, під звучання Державного гімну України почесне право підняти Державний Прапор було надано Захиснику України, учаснику бойових дій – Роману Шепшелею та доньці Героя Юрія Льовкіна - Анні.

Фото без описуУ своїй промові керівник Дубівської громади - Роман Троцюк подякував усім, хто відважною боротьбою та щоденною працею наближає омріяну Перемогу, усім, хто в пекельних боях захищає державний суверенітет і територіальну цілісність, усім, хто трудиться на благо Дубівської громади та України загалом.Фото без опису

З нагоди Дня Незалежності України Почесними Грамотами Дубівської територіальної громади за захист України, значний внесок у розвиток економіки Дубівської громади, благодійну і волонтерську діяльність, вагому підтримку підрозділів Збройних Сил України, непохитну віру в Перемогу нагороджені: Роман Водзіган - Захисник України, учасник Фото без описубойових дій, волонтер; Роман Шепшелей - Захисник України, учасник бойових дій; Ганна Вітик - лікар загальної практики сімейної медицини Облапської АЗПСМ Центру ПМСД; Юрій Шуклін- приватний підприємець; Олена Балецька, директор Дубівського ліцею; Сергій Сарапін, Володимир Тищук – активні жителі громади; Валентина Балецька - директор Публічно – шкільної бібліотеки;Фото без опису Дмитро Рожок - волонтер; ТОВ «ДПП Ресурс»; ГО «Діємо Вже»; ПП «Флорентес», СТзОВ «Облапське»; Громада села Бахів; ТОВ «Бахів Енеджі»; ТОВ «Бізнес – рейс».

У ці серпневі дні наближаються 10 роковини величезної трагедії, що в українських літописах має назву - Іловайський котел. 2014-го в Іловайську на Донеччині в оточені ворога опинились кілька тисяч українських військових. Ця масована трагедія особливо торкнулася Волині, адже у військовій операції брала участь 51 ОМБР. Нажаль, у полях із соняшником героїчно загинули Герої Фото без описунашої громади: Андрій Омелянюк (19.09.1990 – 21.08.2014), Роман Данилевич (10.10.1980 – 24.08.2014), Богдан Тарасюк (05.02.1990 – 29.08.2014). Схиляємо голови перед подвигом героїчних Захисників України!

Нажаль, війна продовжує забирати цвіт нашої громади – молодих, активних, найкращих. Тож сьогодні на Алеї Героїв Дубівської громади з’явились світлини і нові імена Героїв: Владислав Саковський - мужній воїн Збройних Сил України, героїчно загинув під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Терни, що на Донеччині. Молодий таФото без опису усміхнений, з відкритим серцем і душею – таким ми його і запам’ятаємо … Андрій Олещук- героїчно загинув у боях за Бахмут. У мирному житті – вчитель фізики Дубівського ліцею. Як вчитель – він був найкращим і для дітей і для колег. Подвиги, сміливість та самовідданість Героїв Фото без описуДубівської громади заслуговують на те, щоб їх обличчя та імена пам’ятали, знали всі: і жителі, і гості нашої громади. Адже Герої живі , доки жива пам'ять про них.

Вічна пам'ять, честь і слава усім Героям – славним синам Дубівської громади.

Слава Україні! Героям Слава!