Дубівська громада
Ковельський район, Волинська область

Про підтримання створення Асоціації об’єднаних територіальних громад Волині

ДУБІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

КОВЕЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТРИДЦЯТЬ ДРУГА СЕСІЯ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

 

22 травня  2018 р №32/8

           с. Дубове

 

Про підтримання створення

Асоціації об’єднаних

територіальних громад Волині

 

Керуючись ч. 1 ст. 15, п.21 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ч. 1 ст. 8 Закону України «Про асоціації органів місцевого самоврядування», враховуючи рішення Любомльської міської ради Волинської області за № 27/6-7 від 05 квітня 2018 року «Про ініціювання створення Асоціації об'єднаних територіальних громад Волині», з метою більш якісної взаємодії, ефективного здійснення своїх повноважень, узгодження дій щодо захисту прав та інтересів, сприяння місцевому та регіональному розвитку та для сприяння розвитку і зміцнення об'єднаних територіальних громад, сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

Підтримати рішення Любомльської міської ради Волинської області щодо ініціювання створення Асоціації об'єднаних територіальних громад Волині.

 

1.  Ініціювати спільно із сільськими, селищними, міськими радами об’єднаних територіальних громад Волинської області створення Асоціації об’єднаних територіальних громад Волині.

2.  Уповноважити сільського голову Дубівської сільської ради взяти участь в установчих зборах Асоціації об'єднаних територіальних громад Волині, наділивши його правами в обсязі, необхідному для представлення інтересів сільської ради на цих зборах.

3.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань Регламенту, депутатської етики, діяльності, законності та правопорядку.

 

 

Сільський голова                                                                                  Р. Троцюк

 

Гущук 99122