Про внесення змін до рішення сесії від 18.10.2017 №25/11«Про надання згоди на прийняття у комунальну власність споруди цивільного захисту».

ДВАДЦЯТЬ ДЕВ’ЯТА СЕСІЯ

01 березня 2018 р. № 29/27

Про внесення змін до рішення сесії від 18.10.2017 №25/11

«Про надання згоди на прийняття у комунальну власність

споруди цивільного захисту»

Відповідно до п. 51 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч. 2 ст. 4  Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», розглянувши лист  Регіонального відділення Фонду державного майна України у Волинській області, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення від 18.10.2017№25/11 «Про надання згоди на прийняття  у комунальну власність споруди цивільного захисту», виклавши його в наступній редакції :

1. Надати згоду на безоплатне прийняття у комунальну власність об’єкта державної власності – захисна споруда цивільного захисту, сховище – А, ( вул. Садова, 4, с. Вербка, Ковельський район, Волинська область), яка у процесі приватизації не увійшла до статутного капіталу ВАТ «Ковельський крохмальний завод», ліквідованого у процесі банкрутства відповідно до Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» по справі № 4/74 – Б від 28-29.01.2003 року. Захисна споруда цивільного захисту є окремо розташованою (загальна площа 173,8 м2, первісна вартість – 59766,85 грн. залишкова вартість станом на 31.12.2016 – 45768,43 грн.). На даний час захисна споруда цивільного захисту, сховище – А, перебуває на балансі ТОВ «Бізнес – Рейс».

2. Дубівська сільська рада, після прийняття у комунальну власність захисної споруди, сховище -  А (вул. Садова, 4, с. Вербка, Ковельський район, Волинська область) зобов’язується використовувати її за цільовим призначенням і не відчужувати в приватну власність.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів та планування соціального – економічного розвитку та контролю за використанням комунального майна.

Сільський голова                                                                           Р.В. Троцюк М’якота М.Ф. 99160