16 Лютого, 2023 р., 09:57
Відповідно до розпорядження сільського голови від 13 лютого 2023 року №43-од скликається двадцять сьома позачергова сесія сільської ради, яка відбудеться 21 лютого 2023 року о 14.00 в актовій залі адмінбудинку Дубівської сільської ради.
08 Лютого, 2023 р., 17:10
Згідно частини п’ятої статті 57 Кодексу цивільного захисту України суб’єкт господарювання набуває право вчиняти дії щодо провадження господарської діяльності, передбачені частиною другою цієї статті, з дня реєстрації декларації відповідним дозвільним органом. Форма декларації, порядок її подання та реєстрації визначаються Постановою Кабінету Міністрів України від 5 червня 2013 р. № 440 "Про затвердження Порядку подання і реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки". Подати декларацію відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки в електронній формі можна за посиланням: https://e-services.dsns.gov.ua/.
08 Лютого, 2023 р., 10:39
Відповідно до розпорядження сільського голови від 02.02.2023 року №35-од "Про організацію проведення громадських слухань" 10 квітня 2023 року 0 15.00 за місцем проживання населення , зокрема за адресою с.Бахів вул.Молодіжна (НВО "ТРАВИ)"буде проведено громадське обговорення  на тему "Про утворення та найменування вулиці у с.Бахів"
03 Лютого, 2023 р., 12:15

10 Січня, 2023 р., 17:31
Згідно з рішенням виконавчого комітету №1/4 від 10.01.2023 року «Про організацію проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Дубівської територіальної громади», оголошується проведення конкурсу на визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів по Дубівській територіальній громаді.