28 Липня, 2022 р., 15:12
28 серпня в адмінприміщенні сільської ради (зал засідань) о 10:00 відбудеться обговорення
27 Липня, 2022 р., 07:28
Державними санітарними нормами та правилами «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною», затверджених наказом Міністерства охорони здоров’я України від 12.05.2010 № 400, визначено, що на децентралізовані джерела водопостачання (бювет, колодязь, каптаж) оформлюється Санітарний паспорт (додаток 6).
14 Липня, 2022 р., 11:28
З метою попередження протягом 2022 року негативного впливу діяльності на здоров’я людей та тварин, зокрема бджіл, перед початком проведення масових польових робіт сільськогосподарським виробникам та членам особистих селянських господарств необхідно безумовно виконувати заходи, визначені національним законодавством України.
14 Липня, 2022 р., 10:48
Починаючи з 1 травня 2022 року, понад 10 млн українських домогосподарств, що були побутовими споживачами газу 23 регіональних газопостачальних компаній, зокрема у Волинській області, опинилися в ситуації, коли їхні постачальники не могли виконувати свою функцію. Для забезпечення безперебійного газопостачання в умовах воєнного стану «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» як «постачальник останньої надії» (відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 917-р) забезпечила постачання газу побутовим споживачам Волинської області. Надалі на підставі відповідних рішень Міністерства енергетики України та Оператора газотранспортної системи України (далі — ОГТСУ) для захисту інтересів споживачів їх було включено до реєстру споживачів «Газопостачальної компанії «Нафтогаз України» на умовах річного тарифного плану «Фіксований» з однією з найвигідніших цін на ринку — 7,96 грн/м3 (з ПДВ, без вартості транспортування).
08 Липня, 2022 р., 15:27
Шановні жителі Дубівської громади!
08 Липня, 2022 р., 08:43
01 Липня, 2022 р., 15:43
До уваги жителів Дубівської територіальної громади!