21 Вересня, 2020 р., 10:34
18 Вересня, 2020 р., 15:01
Споживачів газу реєстрували в онлайн-сервісах у центрі Ковеля
11 Вересня, 2020 р., 15:49
Відповідно до розпорядження сільського голови від 10 вересня 2020 року № 150 скликається позачергове засідання п'ятдесят сьомої сесії сільської ради, яке відбудеться 15 вересня 2020 року о 15.00 в приміщення адмінбудинку.
31 Серпня, 2020 р., 08:16
Постановою Ковельської  районної територіальної виборчої комісії від 25 серпня 2020 року № 4 створено та сформовано Дубівську сільську територіальну виборчу комісію згідно додатку № 1. ТВК знаходиться в селі Дубове вул.Першотравнева, будинок 9 ( будинок культури).Режим роботи ТВК:  понеділок- п'ятниця з 9 год до 18 год, перерва з 13год до 14 год, вихідні дні субота,неділя.
25 Серпня, 2020 р., 21:34
Засідання виконавчого комітету відбудеться 26 серпня 2020 року о 9.00 в адмінприміщенні Дубівської сільської ради з таким порядком денним:
23 Серпня, 2020 р., 11:49
На виконання постанови Кабінету Міністрів України №1084 від 27.11.2019 року «Про запровадження обліку трудової діяльності працівника, фізичної особи - підприємця, фізичної особи, яка забезпечує себе роботою самостійно, в електронній формі» Пенсійним фондом України створено новий сервіс - «Електронна трудова книжка». Скористатись новою послугою можна, зареєструвавшись на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України за допомогою електронного цифрового підпису. Інформація про трудові відносини працівника та сплачені страхові внески відображатиметься в Електронній трудовій книжці за даними звітності роботодавця з 1998 року. Застраховані особи та роботодавці також зможуть надавати інформацію про трудову діяльність до 1998 року у вигляді сканованих копій передбачених законодавством документів, засвідчених кваліфікованим електронним підписом. Для громадян – це зручний сервіс, який дозволяє дізнаватися детальну інформацію про свою трудову діяльність та страховий стаж, який дає право не тільки на пенсійне забезпечення а і на соціальні виплати та допомоги з боку держави та страхових фондів. У разі втрати паперової трудової книжки не потрібно витрачати час на відновлення даних, адже вони будуть збережені в електронному форматі. Електронна трудова книжка створює можливість автоматичного призначення пенсії, без звернення до органів Пенсійного фонду.
23 Серпня, 2020 р., 11:48
З першого вересня стартує масштабна інспекційна кампанія з виявлення неоформлених працівників. З метою забезпечення ефективного контролю за оформленням трудових відносин, починаючи з 11 серпня 2020 року активізовано інформаційно-роз’яснювальну роботу серед суб’єктів господарювання, яка проводиться на виконання окремого доручення т.в.о. Голови Держпраці України Віталія Сажієнка. Починаючи з 1 вересня 2020 року проходитиме масштабна інспекційна кампанія щодо виявлення неоформлених працівників. У випадку встановлення інспектором праці незадекларованого працівника, до роботодавців вживатимуться усі заходи щодо притягнення до відповідальності, передбаченої чинним законодавством. До 1 вересня у роботодавців є можливість встигнути переглянути правильність оформлення трудових відносин з найманим працівниками. Управління Держпраці у Волинській області вкотре закликає роботодавців бути відповідальними та оформити трудові відносини з усіма працівниками відповідно до норм чинного законодавства про працю.