29 Грудня, 2023 р., 16:02
Важко усвідомлювати те, що скоро вже Новий рік… Але цей рік забрав тисячі життів… Цей рік розбив тисячі сердець… Цей рік побачив багато сліз… Цей рік позбавив тисячі людей сенсу життя… Цей рік для когось став останнім…
28 Грудня, 2023 р., 16:35
Допоки учні на зимових канікулах відпочивають та набираються сил для продуктивного навчання, педагоги та працівники Дубівського ліцею – активно волонтерять! Відтак, відновили роботу з пошиття військового одягу, то ж нині шиють зимові маскувальні костюми за запитами наших воїнів – односельчан.
28 Грудня, 2023 р., 14:05
До уваги жителів Дубівської громади! Відповідно до розпорядження Дубівського сільського голови  від 28 грудня 2023 року №75-ос для працівників Дубівської сільської ради, яким встановлено п’ятиденний робочий тиждень  з двома видними днями,  перенесено  в порядку і на умовах, визначених законодавством, робочий день із понеділка 01 січня 2024 року на суботу 13 січня 2024 року.
28 Грудня, 2023 р., 14:02
Через виклики війни кожна сфера суспільного життя функціонує з певними особливостями, зумовленими обставинами сьогодення. Не винятком є система дошкільної освіти, адже створення безпечних умов перебування дітей в закладах дошкільної освіти є ключовим завданням роботи цих установ.
28 Грудня, 2023 р., 13:53
Під завісу року, що минає маємо чергові гарні новини із спортивного життя Дубівської громади. То ж останній старт в цьому році став переможним для юної спортсменки із вільної боротьби, учениці Дубівського ліцею – Анастасії Поремчук.
25 Грудня, 2023 р., 12:10
Днями на базі ДЮСШ «Колос» відбувся Новорічний турнір з важкої атлетики на призи ГО «ФВАВО» О.Лазорка серед юнаків та дівчат 2007 року народження та молодші. Участь в обласних змаганнях взяла команда Буцинського ліцею на чолі із тренером Володимиром Ліщуком. І знову мега круті спортивні новини та результати: команда у складі 10 юних буцинських важкоатлетів здобула 10 призових місць, у відповідних вагових категорія:
25 Грудня, 2023 р., 12:09
Пілотний проєкт Міністерства соціальної політики України з формування життєстійкості набирає обертів: наразі триває процес залучення громад, а паралельно з цим проходить конкурс серед надавачів. Тож, зібравши докупи найчастіші запитання, що лунають як з боку представників територіальних громад, так і від потенційних надавачів, відповідаємо.
25 Грудня, 2023 р., 11:57
Міністерство соціальної політики України запрошує територіальні громади з усієї України долучитися до нового проєкту і запустити для своїх мешканців послугу з формування життєстійкості.
25 Грудня, 2023 р., 11:54
14 Грудня, 2023 р., 12:24
Благодійний фонд «Місто Добра» повідомляє, що від 20 листопада 2023 року на території центру «Місто Добра» розпочав функціонувати реабілітаційний центр та хоспіс для дітей з інвалідністю та дітей, які потребують паліативного піклування. Всі послуги в реабілітаційному центрі та хоспісі надаватимуться безкоштовно.