Дубівська громада
Ковельський район, Волинська область

Новини

                           

"Відлетіли літа, помінялись епохи, але пам'ять нетлінна про героїв війни..."

Дата створення: 10:57 19.05.2017

  З метою гідного вшанування подвигу Українського народу в Другій світовій війні, висловлення поваги усім борцям проти нацизму, увічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки війни, 8 травня 2017 року в ЗОШ  І-ІІІ ст. с. Вербка було проведено урочисту лінійку «Відлетіли літа, помінялись епохи, але пам'ять нетлінна про героїв війни».

Заходи, приурочені 72-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні на території Дубівської об'єднаної територіальної громади

Дата створення: 10:56 19.05.2017

   До  72-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в селі Облапи було проведено реконструкцію Братської могили, встановлено плити,  на яких  викарбовані прізвища усіх 1050 військових, саму могилу, в якій поховані герої-визвотителі, обклали плитами, вистелили доріжку  до цього священного місця, провели благоустрій території, зрізали старі дерева, посадили квіти.           9 травня біля Братської могили в с.Облапи зібрались жителі Дубівської об'єднаної територіальної громади, ветерани, учасники АТО, школярі, завітали на урочистості голова  Дубівської об'єднаної територіальної громади Троцюк Роман, голова Ковельської районної державної адміністрації Козак Віктор, голова Ковельської районної ради Броїло Андрій, в.о. старости сіл Облапи та Мислина Демчук Любов, а ще гості з Житомирської області та далекого Дагестану, щоб засвідчити,  що пам’ять про Героїв живе у людських серцях вічно.           Тут лунали вірші про ті страшні воєнні часи, звучали фронтові та сучасні патріотичні  пісні, були зачитані прізвища усіх загиблих облапчан, слова щирої людської вдячності линули на адресу учасників АТО та  Героїв новітньої історії, яким не судилось повернутись додому живими.           Хвилиною мовчання присутні засвідчили свою повагу до Героїв, що відійшли у Вічність.          Після святкових урочистостей в с.Облапи Дубівський сільський голова Троцюк Роман, заступник сільського голови Безека Павло з працівниками культури побували в домівках учасників бойових дій, які проживають на території Дубівської територіальної громади. Для ветеранів лунали фронтові пісні, слова щирої  вдячності за їх героїзм і самовідданість. Також з нагоди свята всі учасники бойових дій отримали продуктові набори, придбані за кошти Дубівської сільської ради.             Також 9 травня в приміщенні клубу с.Вербка відбувся святкових концерт «Перемога одна на всіх». Всіх присутніх закликали шанувати світлу пам’ять усіх, хто загинув заради миру в Україні, єднатися заради перемоги та процвітання України. Ветеранам, які пройшли важкий та довгий шлях заради майбутнього України, зичили міцного здоров’я та добробуту.                                            

Юнацький турнір з вільної боротьби, присвячений пам'яті Андрія Омелюка та 72-ої річниці перемоги у Другій світовій війні

Дата створення: 10:54 19.05.2017

      05 травня 2017 року в спортивному залі ЗОШ I-IIIст. с.Дубове відбувся юнацький турнір з вільної боротьби, присвячений пам’яті Андрія Омелянюка та 72-ої річниці перемоги у Другій світовій війні. Участь у турнірі взяли юнаки 2007 року народження і молодші (категорії: 22,24,26,28,40 кг) та дівчата 2004 року народження і молодші (категорії: 27,30,35,38,40,45 кг).

День пам'яті та примирення і 72-ої перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата створення: 10:52 19.05.2017

      Сьогодні 8 травня біля Обеліску Слави в с.Дубове відбулись урочистості з нагоди Дня пам’яті та примирення і 72-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Участь у святковому заході взяли представники сільської ради, духовенство, ветерани війни та учасники АТО, учнівська молодь та місцеві жителі.

Паспорти бюджетні

Дата створення: 16:27 20.02.2017