Методична рада

27 Квітня, 2020 р., 17:34
   Весна  пробуджує природу, зігріває  серця людей і нікого не залишає байдужим, жодної душі! Кожен зустрічає цю квітучу пору року з масою позитиву та хорошим настроєм. І не дивно. Адже саме в цей час прокидається природа, а у серцях народжуються найсвітліші, найсильніші і найвищі на Землі почуття! З нетерпінням цю пору року чекали і вихованці дитячого садочка "Дзвіночок"с. Дубове Дубівської сільської ради. Погляньте, які асоціації викликає в них ця пора року.
27 Квітня, 2020 р., 16:01

07 Квітня, 2020 р., 15:50
     «Життя і здоров’я – найбільша людська цінність». Ця істина актуальна саме зараз, в нелегкий для країни та всього світу час. 7 квітня щорічно відзначається Всесвітній день здоров’я. З метою популяризації та пропаганди здорового способу життя в Дубівській громаді вже не в перший раз проводяться спортивні заходи: «Веселі старти», «Мама, тато, я – спортивна сім’я»,  обласний турнір з вільної боротьби пам'яті Павла Безеки. Безперечно, що подібні заходи в невимушеній формі формують модель молодої людини, здатної розумно і систематично дбати про здоров’я, пропагувати здоровий спосіб життя, успішно будувати омріяне майбутнє. Згадаймо ж, як все було.