19 Вересня, 2023 р., 15:52
Професійне навчання для ВПО: що пропонує служба зайнятості
18 Вересня, 2023 р., 10:17
Суботній вечір. Щільна димова завіса. Про те, що ви викопали картоплю, зібрали овочі і прибрали свій город, поки сонячно і без дощів, знаєте не лише ви, а вся ваша родина, знають ваші сусіди, які теж це вже зробили, знають і ті, що не садять город, знають односельчани, які живуть далеко від вас, в іншому кінці села і навіть не в селі, знають і їх малі діти…
14 Вересня, 2023 р., 18:18
Про те, що працівники Дубівського ліцею і ЗДО «Дзвіночок» під час повномасштабної війни оволоділи навиками крою і шиття та у вільний від роботи час відшивали величезну кількість військового одягу ми якось розповідали. Та частіше ви бачили світлини, на яких наші Захисники одягнені в цей одяг, або ж отримують пакунки з одягом, під час приїзду до них на позиції, наших волонтерів – водіїв.
14 Вересня, 2023 р., 18:17
Сьогодні, 14 вересня, як це і було анонсовано, заступник сільського голови Віталій Сарапін та секретар сільської ради Ольга Копанчук, провели виїзний прийом громадян у селі Буцинь. Форма роботи не нова, але дуже дієва, адже найбільш наближена до жителів громади.
14 Вересня, 2023 р., 09:21
Центри зайнятості Волині працевлаштували понад тисячу внутрішньо переміщених осіб
14 Вересня, 2023 р., 09:20
Увага! Конкурс для студентів українських вузів від української компанії МотоЗілла.
13 Вересня, 2023 р., 14:27
Сьогодні, в Дубівську сільську раду, на запрошення заступника сільського голови Віталія Сарапіна, завітав відомий далеко за межами нашого району,  області, та й України загалом, тренер з вільної боротьби Олександр Мілехін. Предмет розмови - залучення  дітей Дубівської громади до тренувань з  вільної  боротьби. Результат зустрічі, ви певно вже бачили  у стрічці новин Фейсбук – відновлення роботи секції з вільної боротьби на базі Дубівського ліцею.
13 Вересня, 2023 р., 14:25
Шановні жителі Дубівської громади!